Oddział IV
5 - 6 – latki „BIEDRONKI””

• mgr GABRIELA KLINK

Jest nas 25 roześmianych BIEDRONEK.

Mamy 5 i 6 lat.

W naszej grupie, już nikt nie płacze żegnając się z mamą i tatą –przychodzimy do przedszkola już 3 lub 4 rok i doskonale wiemy, że tu nie ma czasu na tęsknoty i nudę.

Znamy się bardzo dobrze, tworzymy zgraną i wesołą grupę. Każdy dzień to wspólne zabawy i zajęcia,spacery i wycieczki zaspokajające naszą ciekawość.Nie brakuje nam chęci i zapału do zabaw oraz różnych zadań, które stawiają przed nami nasze panie.

Nasza energia objawia się także w nieustającej chęci mówienia :)

Mówimy ... o nas samych, o naszych rodzinach, o tym co nas ciekawi, o tym co widzieliśmy i co jeszcze chcielibyśmy zobaczyć. Lubimy śpiewać, muzykować, tańczyć i działać plastycznie.

Chętnie przygotowujemy się do występów, na które zapraszamy naszych przedszkolnych kolegów, a także rodziców i dziadków.

Tak bardzo się lubimy, że czas, który spędzamy w przedszkolu to za mało. Chętnie spotykamy się także popołudniami, gdzie do wspólnej zabawy zapraszamy naszych rodziców.

Nasza „BIEDRONKOWA” grupa jest wyjątkowa ...
O tym przekonują się wszyscy, którzy mają chęć i odwagę ;) nas poznać.