Oddział V

Czasem pomagają nam:

• ANETA FURTAK
  • ANETA CHMIEL

Jest nas 24 rozbrykanych Kangurków.

Mamy 6 lat.

Większość z nas do przedszkola uczęszcza już czwarty rok,dlatego wszyscy bardzo dobrze się już znamyi lubimy razem przebywać i bawić się.

Ciekawość i motywacja do poznawania i rozwoju,rozumienie zjawisk z najbliższego otoczenia,osiąganie wiedzy płynącej z własnych doświadczeń, a także rozwijanie myślenia matematycznegoi rozwój umiejętności językowych to kluczowe umiejętności, które pragniemy w codziennej zabawie przyswajać.

Każdy dzień w naszej grupie to wspólne zabawy i zajęcia,spacery i wycieczki pozwalające nam na aktywne poznawaniei rozumienie otaczającego nas świata.Lubimy śpiewać, muzykować, tańczyć i działać plastycznie.

Wesołe zabawy łączymy z nauką, dzięki czemu się nie nudzimy.Chętnie bierzemy udział w organizowanych imprezach i konkursach.Przygotowujemy się do występów na którezapraszamy naszych przedszkolnych kolegówa także rodziców, dziadków.

Codzienne zajęcia i zabawy pozwalają nam rozwijać kreatywność,wyobraźnię, twórczość wraz z zainteresowaniem kulturą, regionalizmem i wartościową literaturą.

Pomagamy sobie wzajemnie i młodszym kolegom.

W naszym przedszkolu nigdy się nie nudzimy, bo mamy wiele pomysłów na ciekawe spędzenie czasu. Jesteśmy, rozbrykaną, miłą i uśmiechniętą grupą.