Oddział I
3-4 – latki „KRASNOLUDKI”

• mgr EWA RYSZCZYK
  • mgr AGNIESZKA SIMON

Pomaga nam:

• AGNIESZKA SADOWSKA

Jesteśmy wesołą grupą dzieci 3 i 4 – letnich. Mówią na nas „Krasnoludki” – małe rączki, nóżki, stópki. Choć jesteśmy jeszcze mali i wszystko jest dla nas nowe, chętnie poznajemy przedszkolne zasady współżycia w grupie rówieśniczej.

Pierwsze dni bez rodziców były bardzo trudne, ale z każdym dniem było coraz lepiej. W naszej gromadce czujemy się wspaniale. Uwielbiamy razem spędzać czas, bawić się, budować z klocków. Chętnie śpiewamy piosenki, tańczymy oraz bierzemy udział w zabawach ruchowych. Bardzo lubimy malować farbami i lepić różne cuda z plasteliny – to naprawdę trzeba zobaczyć!

Uczymy się dbać o porządek wokół siebie, dzielić zabawkami, prosić, dziękować i przepraszać.

Dużo czasu spędzamy w naszym przedszkolnym ogródku, na spacerach i na poznawaniu ciekawych miejsc poza przedszkolem.Lubimy nasze przedszkole, jesteśmy tu bezpieczni i dobrze się czujemy. Zawsze z nami są Panie, które pomogą i przytulą.

Z ich pomocą będziemy odkrywać, doświadczać, działać i tworzyć.

Mamy nadzieję, że ten pierwszy wspólny rok przyniesie nam satysfakcję i radość z poznawania pięknego świata, a każdy dzień będzie sprawiał nam radość i obfitował w niezapomniane chwile spędzone wspólnie.